brazzers
spang bang machos de sunga.

Chciałbyś pokazać swoją nieruchomość z nieznanej dotąd perspektywy? Możemy Ci w tym pomóc i pokazać, jak wygląda nieruchomość i jej okolica z lotu ptaka.

Podążając za najnowocześniejszymi rozwiązaniami M Kwadrat® wprowadza usługę wykonania zdjęć i filmów w najwyższej obecnie rozdzielczości ULTRA HD 4K za pomocą latających dronów.

Dbamy o zachowanie bezpieczeństwa, przepisów ruchu lotniczego, tak aby nie narażać przy tym osób trzecich na niebezpieczeństwo. Drony obsługiwane są przez wykwalifikowany personel posiadający odpowiednie świadectwa kwalifikacji UAVO VLOS wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Wszystko po to aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie, zarówno jakości jak i bezpieczeństwa.

zdjecia-z-dronaMożliwość wykonania usługi jest uzależniona od warunków atmosferycznych oraz lokalizacyjnych, gdyż niektóre strefy wymagają uzyskania specjalnych pozwoleń.

Wynagrodzenie za usługę wykonania filmu i zdjęć lotniczych jest ustalane indywidualnie w zależności przewidywanego nakładu pracy.

M Kwadrat® pokrywa koszt usługi w przypadku zawarcia Ekskluzywnej Umowy Pośrednictwa Sprzedaży w wariancie premium.

Wprowadzamy na polski rynek najnowocześniejsze, światowe standardy obsługi rynku nieruchomości po to, aby sprzedawać skutecznie.

Wypełnij poniższy formularz, a pomożemy Ci w sprzedaży Twojej nieruchomości!
xxxcom dad sees teen rides black cock.