brazzers
spang bang machos de sunga.

Łączymy w pary Kupujących i Sprzedających!

Nowoczesne biura obrotu nieruchomościami M Kwadrat®  to zgrana drużyna fachowców i pasjonatów branży nieruchomości.

Są wśród nas Znakomici Sprzedawcy, z wyczuciem szukają ofert spełniających oczekiwania Kupującego, szytych na miarę jego potrzeb oraz możliwości finansowych.

Zapaleni Informatycy zajmujący się aktywną promocją ofert. To dzięki nim w gąszczu internetowych ofert, właśnie Twoja nieruchomość stanie się widoczna i trafi szybko do docelowego klienta.

Skrupulatni Prawnicy sprawdzą stan prawny nieruchomości i zadbają o bezpieczeństwo transakcji oszczędzając Tobie niepotrzebnych stresów.

Fotograf – Perfekcjonista – Wie, jak pokazać nieruchomość, aby prezentowała się jak najlepiej, a zdjęcia wzbudzały zainteresowanie potencjalnych nabywców. Każdy kadr buduje przemyślanie, bez pośpiechu, zwracając uwagę na detale.

Operator Drona – naszym sprzętem latającym dotrze tam, gdzie nie można dostać się innymi metodami i wykona profesjonalny film oraz zdjęcia lotnicze. Dzięki temu wszyscy będą mogli zobaczyć, jak się prezentuje Twoja nieruchomość i okolica z lotu ptaka.

Wizażysta Nieruchomości – wykorzystując istniejące wyposażenie mieszkania i nowe dodatki poprawia wizerunek wnętrza przeznaczonego do sprzedaży. Nieruchomość stanie się bardziej atrakcyjna dla potencjalnych klientów, a proces sprzedaży ulega przyspieszeniu.

Zaufany Doradca Kredytowy – pomoże w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych.

Zakres naszych usług reguluje Umowa. Od Ciebie zależy, z których usług skorzystasz i ile za nie zapłacisz.

Znajdziesz nas wszędzie. Jesteśmy obecni we wszystkich znaczących serwisach ogłoszeniowych, aktywnie pozycjonujemy oferty w internecie, reklamujemy w prasie oraz w mediach społecznościowych.

Istniejemy na rynku od 10 lat. W naszej bazie znajdziesz ponad 5 tysięcy ofert.

Chętnie współpracujemy z innymi biurami nieruchomości. Zdarza się, że inni pośrednicy pokazują nasze oferty swoim klientom, a my swoim prezentujemy perełki nieruchomościowe, które udało się pozyskać innym pośrednikom.

Każda transakcja w M Kwadrat® jest ubezpieczona – kupując, sprzedając czy wynajmując z nami, zostaniesz objęty gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Maksymalny zakres ubezpieczenia gwarantuje PZU S.A. – polisa ubezpieczeniowa na pół miliona Euro.

W terenie pracujemy przez cały tydzień, także w weekendy. Godziny spotkań ustalamy indywidualnie, w zależności od Twoich potrzeb. Jesteśmy gotowi do kontaktu telefonicznego każdego dnia 8.00-21.30

Nie czekaj, zadzwoń!

Naszego Konsultanta na czacie możesz spotkać także poza w/w godzinami. Jeśli jest online, a Ty masz pytania, pytaj śmiało, on z przyjemnością odpowie!

Jesteśmy elastyczni i dyspozycyjni – zawsze mamy dla Ciebie czas!

Wystaw nam opinię

xxxcom dad sees teen rides black cock.